İstanbul Emek Danışmanlık


15 yıllık SGK ve Maliye kamu tecrübesine sahip müfettiş kökenli kişilerden oluşan İstanbul Emek Danışmanlık; iş ve sosyal güvenlik ile mali alanda faaliyet gösteren çözüm odaklı danışmanlık firmasıdır. İstanbul Emek Danışmanlık; iş ve sosyal güvenlik hukuku, işçi-işveren uyuşmazlıkları, SGK teşvikleri, SGK asgari işçilik hesaplama işlemleri, emeklilik ve yurtdışı borçlanma işlemleri, İŞKUR destekleri, bordrolama hizmetleri, mali müşavirlik ve SGK-Vergi inceleme danışmanlığı konularında yapılanmıştır.

Vizyon
İstanbul Emek Danışmanlık’ın vizyonu; minimum maliyet analizleri yaparak işletmelere en yüksek değeri yaratan "Danışmanlık Şirketi" olmaktır.

Misyon
İstanbul Emek Danışmanlık'ın misyonu; 15 yıllık kamu tecrübesine sahip ekibiyle hizmet verdiği firmalara sürdürülebilir değer yaratmaktır. İstanbul Emek Danışmanlık; danışmanlık hizmetleri aracılığıyla en yüksek güvenlik, gizlilik ve etik davranış standartlarında en kaliteli hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.

Strateji
İstanbul Emek Danışmanlık’ın stratejisi; sektörel tecrübesi, ekip bilgi birikimi ve çözüm ortaklarıyla birlikte Türkiye’nin büyüyen çalışma hayatındaki fırsatları değerlendirip, portföyünü çeşitlendirerek karşılamak ve bu sayede paydaşlarına azami değer yaratmaktır.